zobacz wszystkie »

znajdź produkt

indeksu nazwy typu

Ospel - producent osprzętu elektrycznego

Witamy na stronie głównej Z.S.E. OSPEL S.A.

OSPEL S.A. to firma, która na polskim rynku istnieje od ponad sześćdziesięciu lat. OSPEL S.A. jako czołowy producent osprzętu elektrycznego posiada bardzo szeroki asortyment wyrobów. W naszej ofercie znajdują się produkty takie jak łączniki i gniazda podtynkowe, natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki i odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne.

Wszystkie wyroby Spółki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami. Od 2000 roku OSPEL S.A. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie projektowania, wytwarzania, dystrybucji wyrobów oraz usług przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali.

Podczas naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na nowoczesność, bezpieczeństwo i estetykę wyrobów. Produkowany przez nas osprzęt elektryczny od lat zyskuje uznanie w oczach odbiorców indywidualnych i firm instalatorskich. Nasze produkty zdobywają także wiele nagród. Seria Impresja została nagrodzona przez architektów i projektantów w konkursie Dobry Design 2013 w kategorii Oświetlenie i Osprzęt. Seria Sonata natomiast przez Czytelników magazynu „Elektrosystemy” została uznana za najlepszą serię osprzętu elektroinstalacyjnego 2012 roku. Nagrodę zdobyła także seria AS, która została wyróżniona na targach Energetab 2012. Z.S.E. OSPEL S.A. jest wielokrotnym laureatem Gazel Biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Twoje konto

$nbsp;